czwartek, 24 maja 2012

Cześć.

Piszę to by powiadomić was,że niestety muszę na jakiś czas zawiesić blogi. Chodzi o to,że muszę poprawić 3 oceny by mieć pasek. A muszę go mieć bo to w końcu 3 gimnazjum i mój wychowawca chce,by ktoś ten pasek w końcu miał,a mi wahają się tylko 3 oceny,więc jest dobrze. Obiecuję,że jak tylko coś napiszę,to dodam. I w wakacje będę miała również mało czasu, bo przyjeżdżają koleźanki na prawie cały miesiąc,potem jadę do cioci do Niemiec. Ale jak tylko uda mi się coś napisać, będę dodawała. To tyle,idę się uczyć do kartkówki. Pa ~ Paula No i skoro weszłam (ale po kryjomu) to napiszę wam(ale Paula to doda),że przepraszam,ale z mojej strony póki co rozdziału nie będzie. Mam szlaban za oceny (i nie tylko) do końca roku szkolnego i wątpie,by się wcześniej skończył. Ja dołącze do Pauli dopiero w wakacje. Więc czekajcie na nasze wspólne rozdziały,które już za miesiąc :) ~Lola

4 komentarze:

 1. Poprawiaj oceny ;)
  Zapraszam na loterię:
  http://fashion-by-anita.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej, to tylko kolejna wymówka :D Ja czytałam ten tekst na innych bloogach ze 100 razy. xD Powodzenie w "zdobywaniu czerwonego paska i uczeniu się "

  OdpowiedzUsuń
 3. zapraszam na nowy rozdział na http://young-pretty-lovely.blogspot.com/
  +dzisiaj mijają u nas 2 miesiące
  ++ wchodźcie tutaj http://onedirectionlove4ever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. zapraszam na nowy rozdział z perspektywy Jullie na http://young-pretty-lovely.blogspot.com/ oraz na http://onedirectionlove4ever.blogspot.com/ -Jullie :)

  OdpowiedzUsuń